Technolat Yayın Hayatına Başladı!

Adem Çamlıkaya    20 Şubat 2016    Yorum Yok    Şurdan Burdan

kapak2Yeni bir yazıyla daha karşınızdayım. Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi bazı projelere hazırlandığımızı söylemiştim. Ve işte o projelerden birine geçtiğimiz Aralık ayında start verdik. Henüz yolun çok başında olan ve şu anda teknoloji haberleri odaklı yayın yapan projemizin internet sitesi Technolat(technolat.com) bebeklik çağını yaşıyor.

Emin adımlarla yürüttüğümüz projemizin internet sitesi, iki ay gibi bir sürede Google’ın sevdiği bir site haline gelmeyi de başardı. Ayrıca projemizin YouTube ayağı için de son sürat hazırlıklara devam ediyoruz. YouTube kanalında da yine teknoloji haberleri ve bunun yanı sıra bugüne kadar hiçbir yerde karşılaşmadığınız konseptlerde yayınlarımız için gerekli alt yapıyı oluşturmaya çalışıyoruz.

Bütün bu süreçler tamamlandığında şu anda teknoloji haberleri yayınlayan technolat.com için yeni bir çağ yani çocukluk çağı başlamış olacak. Ekibimizle beraber emin adımlarla projemiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bakalım technolat.com bir dahaki yazıma kadar ne kadar yol sarfedecek?

Bu yazı 20 Şubat 2016 tarihinde Adem Çamlıkaya tarafından Şurdan Burdan çatısı altında yazılmış olup yorum almamıştır. Bu yazıdan seçilen naçizane kelimeler ise şunlardır;, , , ...

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.